0
clear
  • Fotografie de Studio Grele 2mx2m Studio Foto Fundal de Fundal a Sprijini Sta Kit
  • -20%
  • -20%
Fotografie de Studio Grele 2mx2m Studio Foto Fundal de Fundal a Sprijini Sta Kit

Fotografie de Studio Grele 2mx2m Studio Foto Fundal de Fundal a Sprijini Sta Kit

RON 55.60

Suma
Într-o formă accesibilă la încărcare

Fotografie Grele 2mx2m Studio Foto Fundal de Fundal a Sprijini Sta Kit Material : Aluminiu greutate Neta : 2 kg de Fundal Stand Dimensiuni : 2m*2m/6.6 ft*6.6 ft Caracteristici : de Înaltă calitate din aliaj de aluminiu de făcut, structură stabilă pentru un sprijin puternic. Ușor, compact, portabil, și de manoperă fin. Potrivit pentru muselină, pânză și hârtie medii. Transversală este format din 3 secțiuni, mai ușor pentru a ajusta lățimea. Ușor de configurat și dezasambla in cateva minute. Caietul de sarcini : Transversală este format din 3 secțiunilor de aluminiu (22 mm diametru), lungime de pana la aprox. 300cm maxim. Trepied este format din 3 secțiuni reglabile (22mm-20mm-16mm diametru), cu înălțimea de până la aprox. 200cm maxim. Fondul transversală kit poate fi pliat pentru a 70cm, cu ușurință pentru a pune într-un portabil care transportă sac. Greutate : aprox. 2000g. Culoare : negru. 100% de Brand nou. Potrivit pentru : Perfect pentru fotografierea de costum, portret, obiect de mari dimensiuni, etc. Pachetul Include : 1 x Fondul Transversală Kit 1 x Sac Portabil incluse : 2*2m lumina sta+2m Aluminiu traverse dacă doriți să cumpărați non-țesute de fundal. poti cumpara de la acest link :

Proprietățile

Dimensiune (mm):
2000x2000
Pachet:
Da
Tip:
Spray De Vopsit
Stil:
Culoare Solidă
Numărul De Model:
DD-70
Nume De Brand:
CY
Material:
Aluminiu
Numărul De Model:
DD-70
Material:
Aluminiu
Fundal Dimensiunea Standului:
2m*2m/6.6 ft*6.6 ft
Pachet:
Da
culoare:
Negru
Greutate:
3kg

Și cumpărătorii aleg

Caietul de sarcini : ■ 100% de brand nou și de înaltă calitate ■ Material : stofa(Tesatura de Vinil) ■ Culoare : ca imagine arată ■ Pentru fotografie profesionala sau de partid, scena bogat, poate fi înlocuit în orice moment ■ culoarea De fundal este clar, frumos, are un anumit efect artistic ■ Pliante, lumină greutate, mici, spațiu ocupat, depozitare convenabilă și transporta ■ Elemente vor fi ușoare și portabile, ceea ce îl face ușor de a fi închis pe fundal de sprijin ■ Folosind o serie de hightech digital de producție echipamente făcut cu atenție imaginile digitale inkjet imagini Pachetul include : ■ 1 x Fotografie de Fundal Notă : ■ În scopul de a facilita transportul și ambalarea, va fi pliat fundal pânză transporturi, care rezultă în îndoite; ■ nu vă Faceți griji, nu afectează de utilizat, metoda de recuperare după cum urmează : ■ 1...

Te rog spunemi imagine număr doriți, în caz contrar, I se va trimite poza O1543NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Caietul de sarcini : Material : Nonțesute țesăturiCuloare : albastruElement Dimensiune : 1.6x3m / aprox.5.2*9.8 ftElement Greutate : 0.46 kgNotă : Fundal standuri nu sunt incluse.Caracteristici : Fundalul este suficient de mare pentru cele mai multe fotografice ocazii, mare pentru studio și fotografiere portret.Fabricat din durabil 100% nonțesături, care este o alternativă bună de produse profesionale de fundal pânză.100% nonțesături pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție.Complet fără sudură; realizate din bucăți de material.Ar putea fi ca un înlocuitor pentru Muselină de bumbac fundal...

5 reflectoare întruna : aur, argint, alb, negru, transparent.5 diferite suprafețe reflectorizante.Pentru a îmbogăți, de a reflecta, difuze, absorbi și de a atenua lumina.Cadru din oțel durabil și flexibil, ultra usoare pentru pliere ușoară.Piatră și Transport 5 in 1 pliabil reflector oval studio foto 90 x 120 cm (35 "x 47 ')5 în 1...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Funcția : Fir obturator eliberare de la distanță Întârziere pentru a trage (ÎNTÂRZIERE)Temporizat de fotografiere Stabilirea timpului de expunere(TIMP ) Stabilirea intervalului de timp (INTVL) Stabilirea continuu de fotografiere numărul(N) BEC funcțieUnic de fotografiereFotografierea în rafalăAutomată focalizare continuăCostum Pentru : Compatibil Cu Modele de camere : E2 Cablu : OLYMPE410 E420 E510 E520,E620 OLYMPSP510 UZ,SP550 UZ,SP560 UZ ,SP570 UZ(fără bulb) E620 EP1 EP2 EPL2 XZ1 EPL3 EPM1 EP3 OMD EM5 P1 Cablu : Toate Lg P1 series, Panasonic Lumix DMC , FZ20 K, FZ25, FZ30, FZ50,FZ150 LC1, L10, L1, G1, G2,G3,G5, G10, GH1,GH2, GF1 (GF2不适合)C3 Cablu : Pentru Canon EOS 10 D, 20 D, 30 D, 40 D, 50 D, 5 D, 5 D Mark II, 5 D Mark III, 5 DS,5 DS R,6 D, 7 D, 7 D Mark II, 1 D, 1 Ds,1 D Mark II, 1 Ds Mark II,1 D Mark II N, 1 D Mark III,1 Ds Mark III,1 D Mark IV,1 D X și 1 D C C1 Cablu : Pentru Canon : Powershot G10,G11,G15,G12, G16, G1 X,G1 XII, SX50 HS, SX60 HS 1300 D,1200 D,1100 D,1000 D,760 D,750 D,700 D,650 D,600 D,550 D,500 D,450 D,400 D,350 D,300 D,100 D,60 D,60 D,70 D,80 D Pentru Pentax K5,K5 IIs, K7,K30, K50, K10 D,K20 D,K100 D,k200d au, Pentru Samsung : GX1 L,GX1 S,GX10,GX20,NX100,NX11,NX10,NX5 Pentru Contax : 645,N1,NX,N Digital Hassleblad : seria H N1 Cablu : Pentru Nikon : D800series,D810series,D700,D200,D300series,D2series,D1series,D4,N90s,F5,F6,F100,F90,F90 X,D3s Pentru Fujifilm : S5 Pro,S3 Pro Pentru Kodak : DCS14n N3 Cablu : Pentru Nikon : DSLR D7200, D7100, D7000, D5500, D5300, D5200, D5100, D5000, D3300, D3200, D3100,D750, D610, D600, D90, Df...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Mini Folding Fotografie Stutio LED Softbox Portabil Desktop Moi cutie cu Comutator Cablu USB 4 culoare de Fundal AccesoriiLeduri de pliere light box studio perfect pentru produse mici muguri, puteți lua de înaltă calitate și fotografii profesionale cu digital SLR aparat de fotografiat, telefon inteligent sau tabletă oriunde.Caracteristici : 1.20 buc LED lumini builtin, oferind lumină uniformă, Alimentat printrun cablu USB...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Nota : fotografia rack nu este inclNOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Produse Conexe : Caietul de sarcini : Material : Polypânză(de vinil, pânză 100% poliester)Material Greutate : 110 GSMTipul : Imprimate fundalDimensiuni : 3x5ft(90x150cm)5x7ft(150x220cm)6x9ft(180x270cm6x12ft(180x360cm)Caracteristici : Luminaabsorbant, Nonreflective PrintedGreutate redusa, Pliabil și PortabilUșor pentru a închide direct sau în mod naturalFără sudură, O bucatăNu Rid Gratuit, stea sau de fier pentru a elimina ridurileDetalii Pachet : 1 plic1 fundalAtenția : Culoare ar putea avea o ușoară diferență.Elemente de recuzită din imagini nu sunt incluse, cu excepția cazului menționat.Dimensiuni obișnuite sunt prezentate în opțiuni, dimensiuni personalizate ar trebui să ne contactați înainte de a plasa comenzi.Dimensionarea Referințe : Anunț Important!Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe tarifelor la destinație vamală...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Nota : fotografia rack nu este inclNOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Introducere : cu Excepția pentru replicarea toate funcțiile unui aparat de fotografiat este butonul de eliberare a declanșatorului, încă mai are funcția de AutoTimer, Temporizator Interval, LungExpunere Temporizator și Expunerea Conta...

10mm Camîn craniu Moale eliberați butonul declanșator Pentru Leica Contax Fujifilm #CAM9111Descriere : Acesta este un soft butonul (declanșator) pentru Leica, Contax, Rollei (rolleiflex), Hasselbald și aparat foto Fujifilm.Dimensiune : 10mm (diametru)Material : CupruConținutul Pachetului : Camin Camera butonul moale #CAM9111 x 1aparatul nu este inclus

NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine FOARTE IMPORTANT : lățimea și înălțimea de perete sunt la fel...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Please wait...