0
clear
  • Laeacco Se Estompeze Albastru Panouri De Lemn Scanduri De Lemn Textura Fundaluri De Fotografie De Vinil Personalizate Fundaluri Foto Elemente De Recuzită Pentru Studio Foto
  • -20%
  • -20%
Laeacco Se Estompeze Albastru Panouri De Lemn Scanduri De Lemn Textura Fundaluri De Fotografie De Vinil Personalizate Fundaluri Foto Elemente De Recuzită Pentru Studio Foto

Laeacco Se Estompeze Albastru Panouri De Lemn Scanduri De Lemn Textura Fundaluri De Fotografie De Vinil Personalizate Fundaluri Foto Elemente De Recuzită Pentru Studio Foto

RON 27.96

Suma
Într-o formă accesibilă la încărcare


Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft/3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți. Datorită ecranului și de iluminat sunt diferite, culoarea reală poate varia ușor. Atunci când face fotografii(împușcături), vă rugăm să păstrați distanța de la fundal. Dacă sunt închise pentru ea, care va arata un pic pixelat. Detalii Produs : Caracteristici : 1. Nou imprimarea de înaltă calitate, fibre chimice inkjet tesatura/vinil pânză. 2. Culoare frumoasă, de înaltă rezoluție și puternic articulare. 3. Proces mat, non-glare, non-reflectorizant, efect perfect pentru fotografie. 4. Acesta poate fi folosit în multe ocazii, cum ar fi interior petreceri, evenimente corporate, școală, de absolvire, nunta, corporate locul de muncă, domeniul adunări sau decoratiuni. Ambalaj & Livrare : Toate elementele vor fi pliat pe timpul transportului, ca laminate fondul va peste limita de poștă, astfel încât acesta va apărea riduri. Vă rugăm să nu vă faceți griji, cutele pot fi îndepărtate cu ușurință. Toate comenzile vor fi procesate IMEDIAT, numărul de urmărire vor fi adăugate în timp. Vă rugăm să înțelegeți că este cumpărător de datoria lui, dacă nu există nici personalizate sau taxă de import. Se întoarce : Dacă nu te-ai multumit ca ai primit produsul, vă rugăm să returnați-l în termen de 14 zile pentru o inlocuire sau banii inapoi. Vă rugăm să ne contactați înainte de a reveni. Taxă de retur este de a fi plătite de către cumpărători. Feedback-ul : obiectivele Noastre sunt 100% satisfacție, afacerea ta repeta și feedback-ul dvs. pozitiv! Comunicarea este mult mai eficientă decât neutru/negativ feedback-ul și de soluționare. Apreciem dvs. de 5 Stele feedback-ul pozitiv, și va face același lucru în schimb. Vom rezolva problema pentru satisfactia ta!

Proprietățile

Dimensiune (mm):
5x3ft 150x100cm, 6x4ft 180x120cm, 7x5ft 220x150cm, 9x6ft 270x180cm, 10x6.5ft 300x200cm
Numărul De Model:
NBK00296
Pachet:
Da
Nume De Brand:
laeacco
Material:
de vinil, pânză
Stil:
Scena
Tip:
Calculator De Imprimare
Personalizabil:
Da

Și cumpărătorii aleg

Mehofoto context , fotografie profesionala de fundal producător Fabrica noastra este de peste 3000sqm, are mai mult de 50 profesionale fondul imprimante de diferite lățime...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști...

Profilul produsului : Material : vinilMaterial Greutate : 120 GSM.tip : digital printingCaracteristici : Subțiri, ușoare și portabile,unwashble, Lumina absorbant , Nonreflectorizante , de buzunar,fără sudură, scris la calculator pentru realismPentru : nunta, adullt, copii, petrecere de vacanță, comerciale, de muncă, anunț de afișare etc.Un fel de memento : Pliat transport gratuit.dar acesta poate fi rulat vas cu tub de hârtie,deci, nu riduri,dacă puteți plăti suplimentar costul de transport maritim...

4 metri (13 picioare) 2.5 mm la Mascul Flash PC Sync Cable CabluCu cablul de sincronizare, aveți posibilitatea să atașați blițul la camere de sincronizare terminal Cablu va funcționa pe cele mai multe flashuri pe care se ia un singur pin plug.Caietul de sarciniTip : 2.5 mm la Mascul cablu PC SyncLungime : 4meter (13feet)Pachetul include : 4meter 2.5 mmde sex Masculin cablu PC Sync X1

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Vă rugăm să lăsați un mesaj despre imagine număr doriți, în caz contrar, I se va trimite prima imagineNOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Ziua NE $ 13.89 / bucata bucata dolari / bucata bucataAllenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Vă rugăm să lăsați un mesaj despre imagine număr doriți, în caz contrar, I se va trimite poza Amy20161173NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Funcția : a) Acesta poate fi folosit ca telecomandă fără fir de eliberare a declanșatorului.1) Are funcția de AutoFocfotografiere Continuă, Timp de Expunere, la Jumătatea drumului Presare, Fullmod de Presare2) Apăsați butonul de emițător pentru a controla camera .Această funcție trebuie să cumpere aparatul de fotografiat model cablu : b) Acesta poate fi folosit ca wireless Flash trigger.1) Are funcția de declanșarea blițului speedliteSuma transamitter în pantof fierbinte de camera, conectați receptorul cu flash speedlite, te rog, pe jumătate butonul declanșator pentru a trezi flashgun în același timp, lumina verde de semnalizare va fi luminos pentru câteva secunde, și apoi apăsați butonul de declanșare la foc flashgun și să ia o fotografie...

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!Custom TyeMor de Muselină nunta fundaluri fotografie,pânză de bumbac pentru fotografie fundaluri pentru studio foto de crăciun de familie F188Caracteristică : Fabricat din durabil muselină material Dimensiune : ( poate fi personalizat ) 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru yoAmbalare : fiecare px întrun sac PP Special,avem multe dimensiuni de mai jos,va rugam sa lasi un mesaj atunci când aveți nevoie .Avem multe și mai multe modele aici(verifica de mai jos ) , dacă aveți un interes în oricare , doar scriene ce model ai nevoie, atunci când plasați comanda ,apoi le putem face ca pe cererea dumneavoastră : Design Special : Mai multe culori pentru a alege : Călduros atenție : 1, Pentru fiecare context este vopsea de mână, astfel încât culorile și imaginea pot varia ușor de la secțiunea prezentate in galeria de poze...

Ușor, ușor de depozitat și transportat Pentru fotografie, petreceri, baruri, etc Fidelitate de culoare, rezistent la apa, efect artistic; Stereo sens este puternic...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Compatibil cuNikon : D90 D5000 D5100, D7000, D3100Caracteristică1 A preveni vibrațiile : Acest cablu la distanță poate preveni vibrațiile în timpul expunerilor lungi, de aproapeupuri sau fotografiere continuă.2.Pe jumătate apăsat butonul : La butonul de eliberare a declanșatorului de acest cablu la distanță poate fi apăsat la jumătate pentru autofocși expunere măsurare.3.Butonul de eliberare a declanșatorului de blocare : O butonul de eliberare a declanșatorului de blocare este disponibil, care pentru expuneri lungi de filmare și fotografiere continuă.4.Toate electronice nu baterii necesarePachetul Include1x declanșator de la distanță cablul de eliberare1x caietul de sarciniFeedbackUl Stimate Client...

Stimate client, atunci Când plasați o comandă, vă rugăm să spunemi pe care o vrei,Dacă nu,vom Default transport DM056Privire de ansambluManual element de Materiale de : muselină, material de bumbac, vopsite Vom folosi cea mai buna calitate de bumbac Poli muselină disponibile pentru noi...

Toate tipurile de backgound sunt fără sudură în termen de 3 Metri!!(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Caracteristici : Reduce Vibrațiile ca suntem de fotografiere La îndemână pentru a lua imagini de subiecte atât de dificil de abordat Ușor de control al obturatorului pentru o expunere Lungă perioadă de timp...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Please wait...