0
clear
  • Allenjoy fotografie fundal moderne de marmură albă de moda profesionale noi imagini de fundal personaliza studio foto
  • -20%
  • -20%
Allenjoy fotografie fundal moderne de marmură albă de moda profesionale noi imagini de fundal personaliza studio foto

Allenjoy fotografie fundal moderne de marmură albă de moda profesionale noi imagini de fundal personaliza studio foto

RON 95.96
RON 64.00

Suma
Într-o formă accesibilă la încărcare


Despre brand-ul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție de nevoile fiecărui client. Dacă aveți nevoie de fundal personalizate vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Puteți cantact noi prin ordinul mesaj și e-mail nostru kate(la)globalego.cn.
Poliester Dacă fundalul este murdar,puteți să-l arunci în mașina de spălat.Gros,durabil,luminoase de culoare,nici o cusătură.Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru Fotografi si Studiouri Foto. Este alegerea preferată pentru fotografi. Subțire-Vinil Subțire (de asemenea, durabil),moale,ușor,Ușor de Ori & Carry,mai ieftin și lumină decât o pânză de Poliester,dar este încă tearproof,de aceea este potrivit pentru utilizarea O singură dată(petrecere),familia fotografi Notă : aceeași imagine în diferite monitoare va arăta diferite efecte de culoare. În același timp,pentru că al nostru material de fundal sau imagini de cerneală în diferite loturi,fundal atunci când tipărite va fi foarte mică diferență. Deci, dacă nu puteți accepta,vă rugăm să cumpere cu prudență. Servicii suplimentare,vă Rugăm să ne contactați 1.Adaugă top/bottom buzunar sau gaura 2.Laminate trimiterea de fundal 3.Pot fi personalizate la orice dimensiune 4.Fundal poate fi personalizat model,adăugați fotografii,modifica culoarea/stilul 5.Picătură de transport maritim 6.Deosebit de accelerate,Prelucrate comanda in termen de 24-48 de ore și a fost expediat. Q : care e diferența dintre subțire de vinil și poliester? O : Subțire de material de vinil : Nu rezistent la apa; Poate fi folosit doar pentru fotografie de interior; Mai mult pentru o singură utilizare. Maximă fără sudură latime de 300cm (alte magazine : maxim poate fi tăiat 180cm,mai mare dimensiunea de fundal trebuie să fie îmbinat;) Material Poliester : mai Gros Maximă fără sudură latime de 300cm Poate fi spălate și călcate; Orice pliabil, ușor de transportat preț Economic, de calitate Mai bună! Poate fi folosit atât în interior, cât și de fotografie în aer liber; Pot fi utilizate și stocate pentru o perioadă lungă de timp. Pentru poliester fundal,puteți să-l spele sau de fier pentru a elimina ridurile,cutele sunt ușor de îndepărtat. Q : Cum pot personaliza fundal de pe vânzare? A : puteți trimite informații personalizate și dimensiunea la serviciul nostru pentru clienți prin Conversații sau Pentru Mesaje. Designerii nostri va proiecta pentru tine. Q : Cum pot personaliza fundal nu la vanzare? A : puteți trimite imagini sau idei și dimensiunea dorită a noastră de servicii pentru clienți, și designerii noștri vor încerca să-și proiecta o astfel de fundal pentru tine. Q : am de fișiere pot fi tipărite direct, cum de a trimite la tine? A : te Rog spune-ne la dimensiunea dorită. Pixel din imagine este cel mai bun mai mult de 3000px * 3000px, sau la o rezoluție de cel puțin 300 dpi. ,în caz contrar imprimare vor fi neclare. Q : Cum de a personaliza fundal? A : puteți trimite personaliza informațiile în funcție de numerele de pe imaginea de aici. Designerul nostru va face de redare pentru tine, atunci I se va trimite de redare pentru a confirma. Q : Cât de mult va costa pentru a trimite fundal pentru mine? A : Am nevoie de 2-4 zile lucratoare pentru a produce la comanda.De obicei, nevoie pentru a trimite în Statele Unite 12-20 zile de lucru, Europa, Asia, Oceania durează 15-30 zile lucrătoare. Africa, America de Sud are 25-60 zile lucrătoare. Notă Brazilia nevoie de 40-90 zile.

Proprietățile

Dimensiune (mm):
Pachet:
Da
Tip:
Spray De Vopsit
Nume De Brand:
Allenjoy
Numărul De Model:
Allenjoy
Stil:
Scenic
Material:
subțire de vinil
Dimensiune:
customized to any size
personalizate:
text sau design
aplica:
fotografie de studio Foto,petrecere, sarbatoare
Material:
Subțire de vinil și Poliester
Latime Max:
300cm(10ft)
Pot fi spălate:
Poliester numai
Caracteristică:
Reducerea cutelor de călcat
Producția mod:
Imprimare și transfer Termic
Utilizare:
Diferite dimensiuni pentru diferite de utilizare.
Contactati-ne:
Ponei#globalego.cn

Și cumpărătorii aleg

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!Custom TyeMor de Muselină nunta fundaluri fotografie,pânză de bumbac pentru fotografie fundaluri pentru studio foto de crăciun de familie F188Caracteristică : Fabricat din durabil muselină material Dimensiune : ( poate fi personalizat ) 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru yoAmbalare : fiecare px întrun sac PP Special,avem multe dimensiuni de mai jos,va rugam sa lasi un mesaj atunci când aveți nevoie .Avem multe și mai multe modele aici(verifica de mai jos ) , dacă aveți un interes în oricare , doar scriene ce model ai nevoie, atunci când plasați comanda ,apoi le putem face ca pe cererea dumneavoastră : Design Special : Mai multe culori pentru a alege : Călduros atenție : 1, Pentru fiecare context este vopsea de mână, astfel încât culorile și imaginea pot varia ușor de la secțiunea prezentate in galeria de poze...

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!10ft*20ft TyeMor de fotografie backdrop3335,toile de fond studio foto,studio nunta de fundal,muselină fundaluri pentru fotografie Recomandate : Descriere : Dimensiune : 10ft*20ft / 3*6m Realizate din durabil muselină material 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru tineAmbalare : fiecare px întrun sac PPAplicație : este perfect pentru orice profesionist sau amator foto de fotografiere...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Vă rugăm să lăsați un mesaj despre imagine număr doriți, în caz contrar, I se va trimite prima imagineNOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Stimate client, atunci Când plasați o comandă, vă rugăm să spunemi pe care o vrei,Dacă nu,vom Default transport DM056Privire de ansambluManual element de Materiale de : muselină, material de bumbac, vopsite Vom folosi cea mai buna calitate de bumbac Poli muselină disponibile pentru noi...

Profilul produsului : Material : vinilMaterial Greutate : 120 GSM.tip : digital printingCaracteristici : Subțiri, ușoare și portabile,unwashble, Lumina absorbant , Nonreflectorizante , de buzunar,fără sudură, scris la calculator pentru realismPentru : nunta, adullt, copii, petrecere de vacanță, comerciale, de muncă, anunț de afișare etc.Un fel de memento : Pliat transport gratuit.dar acesta poate fi rulat vas cu tub de hârtie,deci, nu riduri,dacă puteți plăti suplimentar costul de transport maritim...

Mehofoto context , fotografie profesionala de fundal producător Fabrica noastra este de peste 3000sqm, are mai mult de 50 profesionale fondul imprimante de diferite lățime...

Caietul de sarcini : ■ 100% de brand nou și de înaltă calitate ■ Material : stofa(Tesatura de Vinil) ■ Culoare : ca imagine arată ■ Pentru fotografie profesionala sau de partid, scena bogat, poate fi înlocuit în orice moment ■ culoarea De fundal este clar, frumos, are un anumit efect artistic ■ Pliante, lumină greutate, mici, spațiu ocupat, depozitare convenabilă și transporta ■ Elemente vor fi ușoare și portabile, ceea ce îl face ușor de a fi închis pe fundal de sprijin ■ Folosind o serie de hightech digital de producție echipamente făcut cu atenție imaginile digitale inkjet imagini Pachetul include : ■ 1 x Fotografie de Fundal Notă : ■ În scopul de a facilita transportul și ambalarea, va fi pliat fundal pânză transporturi, care rezultă în îndoite; ■ nu vă Faceți griji, nu afectează de utilizat, metoda de recuperare după cum urmează : ■ 1...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Ziua NE $ 13.89 / bucata bucata dolari / bucata bucataAllenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc...

Allenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc...

4 metri (13 picioare) 2.5 mm la Mascul Flash PC Sync Cable CabluCu cablul de sincronizare, aveți posibilitatea să atașați blițul la camere de sincronizare terminal Cablu va funcționa pe cele mai multe flashuri pe care se ia un singur pin plug.Caietul de sarciniTip : 2.5 mm la Mascul cablu PC SyncLungime : 4meter (13feet)Pachetul include : 4meter 2.5 mmde sex Masculin cablu PC Sync X1

Ușor, ușor de depozitat și transportat Pentru fotografie, petreceri, baruri, etc Fidelitate de culoare, rezistent la apa, efect artistic; Stereo sens este puternic Fotografie de Fundal : Folosind o serie de hightech digital de producție echipamente făcut cu atenție imaginile digitale inkjet imagini, imaginea este clară, realistă, potrivit pentru camere digitale, materiale de înaltă calitate pânză, digital fundal cu o culoare strălucitoare, modele bogate, realiste...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Timer Remote Shutter Release Control Cable Cablu pentru NIKON D2 HS D2 H D1 X D1 H D1 D800 D800 E D810 D300 S D700 D300 D200 D100 F5, F100DescriereAceastă distanță de declanșare este echipat cu un temporizator de interval potrivit pentru o mare varietate de sarcini,inclusiv astronomice fotografie.Este costeficient intervalometru pentru fotografie interval de timp...

Compatibil cuNikon : D90 D5000 D5100, D7000, D3100Caracteristică1 A preveni vibrațiile : Acest cablu la distanță poate preveni vibrațiile în timpul expunerilor lungi, de aproapeupuri sau fotografiere continuă.2.Pe jumătate apăsat butonul : La butonul de eliberare a declanșatorului de acest cablu la distanță poate fi apăsat la jumătate pentru autofocși expunere măsurare.3.Butonul de eliberare a declanșatorului de blocare : O butonul de eliberare a declanșatorului de blocare este disponibil, care pentru expuneri lungi de filmare și fotografiere continuă.4.Toate electronice nu baterii necesarePachetul Include1x declanșator de la distanță cablul de eliberare1x caietul de sarciniFeedbackUl Stimate Client...

Există trei culori (negru / alb / verde pentru opțiunea)de nonțesături fundaluri Aceste decoruri uimitoare poate face trage super!Caracteristici : nonțesute fundal, negru, alb și verde culoare pentru opțiunea dumneavoastră.Fundalul este suficient de mare pentru cele mai multe fotografice ocazii, mare pentru studio și fotografiere portret.Fabricat din durabil 100% nonțesături, care este o alternativă bună de produse profesionale de fundal pânză.100% nonțesături pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție.Complet fără sudură; realizate din bucăți de material.Ar putea fi ca un înlocuitor pentru Muselină de bumbac fundal.Mașină de spălat.Ondulată dea lungul marginilor pentru a preveni ruperea.Ușor de ori.Caietul de sarcini : Material : Nonțesute țesăturiCuloare : Negru, Alb, Verde (opțional)Element Dimensiune : 3 1.6 m / aprox.10 5 ft (L W)Element Greutate : 485g / 17.1 ozLista De Pachete : 1 Nonțesături fundalNotă : Fondul reprezintă nu sunt incluse.De înaltă temperatură abur de fier nu este permis.Cutele nu va afecta fotografie, puteți aplatiza i de aceste moduri : 1.Folosiți un prosop umed pentru a șterge cutele și apoi utilizați o carte să apăsațil pentru un timp;2.Rola de fundal și punel deoparte.1) Vom accepta Alipay, West Union, TT...

Please wait...