0
clear
  • Fotografie fotografie fundal de vinil digital pânză pentru copii ,de crăciun fundaluri de studio foto F-2896
  • -20%
  • -20%
Fotografie fotografie fundal de vinil digital pânză pentru copii ,de crăciun fundaluri de studio foto F-2896

Fotografie fotografie fundal de vinil digital pânză pentru copii ,de crăciun fundaluri de studio foto F-2896

RON 87.40
RON 60.00

Suma
Într-o formă accesibilă la încărcare


Producția de imagine :
(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate. Vă rugăm să ne contactați)
Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism. Nu e nici un buzunar pe partea de sus.
Caracteristici :
Lumina absorbant Non-reflectorizant
Pentru : nunta, adulți, copii, petrecere de vacanță,comerciale, de muncă etc.
Descriere
Pictorial pânză de fundal este cea mai recentă și cea mai mare computer-țesături vopsite.
Acest material ușor vă va oferi intense culori vii care au fost în căutarea pentru un fundal.
Element de culoare poate avea o diferență de culoare din imaginea prezentată, din cauza monitorizează și de fotografiere lumină. Este normal, vă rugăm să înțelegeți .
Elementele vor fi ușoare și portabil, care face ușor de a fi închis pe fundal stand.
Livrare element de pliat, nu va fi ridurile ușor de transportat.
Aici sunt moduri de a elimina ridurile :
1) rulezi strâns cu un cilindru pentru 3-4 zile, totul va fi ok.
2) de Căldură cu un fier de călcat pe partea din spate a elementului, atunci ea va fi din nou netedă.
Atenție
Avem, de asemenea, 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft de fundal pentru acest post,dacă ai nevoie de ea, vă rugăm să ne dea un mesaj!
Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate.
Vă rugăm să ne contactați. De asemenea, putem imprima orice imagine de înaltă res pe care îl furnizează.
Toate tesatura Pânză medii sunt făcute în china și sunt tipărite la momentul comenzii. Timp de plumb este de 1-2working zile,
pls răbdare să-l obțină. Vă rugăm să lăsați-mi un 5 star feedback-ul pozitiv, dacă sunteți mulțumit cu el atunci când primiți elemente.
Feedback-ul dvs. pozitiv este cea mai bună încurajare pentru noi. dacă nu ești mulțumit de tranzacție,
vă rugăm să nu ezitați să mă contactați ,voi răspunde în termen de 24 de ore și încerca meu cel mai bun pentru a rezolva orice probleme.
Vă mulțumesc !

Proprietățile

Dimensiune (mm):
150cmX220cm 5X7ft, 180cmX300cm 6X10ft, 240cmX240cm 8X8ft, 300cmX300cm 10X10ft
Pachet:
Da
Tip:
Spray De Vopsit
Nume De Brand:
MEHOFOTO
Material:
Panza
Numărul De Model:
F-2896
Stil:
retro
fotografie de nunta fundaluri:
copiii de fundal
de vinil, pânză:
calculat tipărite
Dimensiune (mm):
1500

Și cumpărătorii aleg

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

WANSEN PT16 GY Telecomanda Wireless Speedlite Flash Trigger + 4 Receptoare pentru Canon Nikon Pentax OlympDSLR Lanterna SincronizatoruluiDescriere : telecomanda pentru flashuri de studio și în aer liber flash este folosit ca operator de sincron declanșa studio flash de camere...

Acesta este un studiu de noua umbrela 40 / 103 cm Cu strat translucid, lumina poate fi cu ușurință reflectate în prodde studio flash Translucid umbrela ajută la reducerea umbrelor și produce lowcontrast moale și lumină pe o suprafață relativ mare...

NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine FOARTE IMPORTANT : lățimea și înălțimea de perete sunt la fel...

5 reflectoare întruna : aur, argint, alb, negru, transparent.5 diferite suprafețe reflectorizante.Pentru a îmbogăți, de a reflecta, difuze, absorbi și de a atenua lumina.Cadru din oțel durabil și flexibil, ultra usoare pentru pliere ușoară.Piatră și Transport 5 in 1 pliabil reflector oval studio foto 90 x 120 cm (35 "x 47 ')5 în 1...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Produse Conexe : Caietul de sarcini : Material : Polypânză(de vinil, pânză 100% poliester)Material Greutate : 110 GSMTipul : Imprimate fundalDimensiuni : 3x5ft(90x150cm)5x7ft(150x220cm)6x9ft(180x270cm6x12ft(180x360cm)Caracteristici : Luminaabsorbant, Nonreflective PrintedGreutate redusa, Pliabil și PortabilUșor pentru a închide direct sau în mod naturalFără sudură, O bucatăNu Rid Gratuit, stea sau de fier pentru a elimina ridurileDetalii Pachet : 1 plic1 fundalAtenția : Culoare ar putea avea o ușoară diferență.Elemente de recuzită din imagini nu sunt incluse, cu excepția cazului menționat.Dimensiuni obișnuite sunt prezentate în opțiuni, dimensiuni personalizate ar trebui să ne contactați înainte de a plasa comenzi.Dimensionarea Referințe : Anunț Important!Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe tarifelor la destinație vamală...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Caietul de sarcini : ■ 100% de brand nou și de înaltă calitate ■ Culoare : ca imagine arată ■ Pentru fotografie profesionala sau de partid, scena bogat, poate fi înlocuit în orice moment ■ culoarea De fundal este clar, frumos, are un anumit efect artistic ■ Pliante, lumină greutate, mici, spațiu ocupat, depozitare convenabilă și transporta ■ Elemente vor fi ușoare și portabil, care face ușor de a fi închis pe fundal de sprijin ■ Folosind o serie de hightech digital de producție echipamente făcut cu atenție imaginile digitale inkjet poze Pachet sunt Incluse : ■ 1 x Fotografie de Fundal Notă : ■ În scopul de a facilita transportul și ambalarea, va fi pliat fundal pânză transporturi, care rezultă în îndoite; ■ nu vă Faceți griji, nu afectează de utilizat, metoda de recuperare după cum urmează : ■ 1...

Cald Sfat : atunci Când vă cumpărați acest prodvă rugăm să lăsațimi un mesaj si spunene care numărul pe care doriți să cumpere,Dacă nu lăsați un mesaj,te contactez, nu raspunde la mine,voi trimite default DM081 cu prima imagine de culoare ...

Godox X1 TS TTL Wireless Trigger pentru Sony DSLR a77 II, a7 RII, a7 R, a58, a99, ILCE6000 LGodox TTL wireless flash trigger X1 TS se aplică la Sony DSLR cu MI Pantof Cu multicanal declanșator, transmiterea semnalului stabil, și reacția sensibilă, acesta poate fi folosit pentru a declanșa camera de expunere, studio flash și flash aparat de fotografiat.Cu buildin 2.4 G wireless de transport și de sistem , X1 TS emițătorul poate controla de la distanță Godox clipește care are buildin wireless 2.4 G X sistem...

Allenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc...

100% De Brand Nou Aceste șase culori de blana sunt noua sosire Foarte moale pentru newbornphotography, cos cadou, cos de umplere Model : Solid ;Grupe De Vârstă : Copii ;Sezon : Primavara,Toamna Material : Faux Fur100% De Brand Nou.Aceste șase culori de blana sunt noua sosire.Foarte moale pentru newbornphotography, cos cadou, cos de umplere .Model : Solid ;Grupe De Vârstă : Copii ;Sezon : Primavara,ToamnaMaterial : Faux BlanaCulori : Bej Cu MaroDimensiune : 50 x 60cmGreutate : 128 gConținutul pachetului : 1 x Patura BebelusiNotă : Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArt Tesatura este cel mai vandabil material, acest material este lumina, nonrezistent la apa, ușoară diafane, altele decât nonreflectorizante, pe care estepotrivit pentru utilizarea în interior...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

PR0006724Caietul de sarcini : 100% brand nou de înaltă calitateMaterial : Vinil, PânzăDimensiune : Aprox.90×150 cm (3ft x 5ft)Scop principal : publicitate, fotografie de studio, real vărsat, costum de fotografiere și așa mai departe.Modele bogate, realiste, pentru fotografie profesionala sau private de fotografie.Pliante, greutate de lumină, a ocupat spațiu mic, convenabil pentru depozitare si transport.Culoare textura naturala, puternic sentiment de artă, pentru liber de modelare, cum ar fi fotografie de nunta, produse de îmbrăcăminte și alte.Pachetul Incl: 1 x Fotografie de FundalNotă : Vă rugăm să permiteți eroare minoră din cauza manuală de măsurare.Culorile pot fi un pic de diferenta pentru alt monitor de afișare.EMS, DHL, FEDEX, UPSuri sunt disponibile cu discount.Comanda dumneavoastra va fi expediat, prin intermediul Vânzător Metoda de Transport maritim Fără Număr de Urmărire și veți primibunuri în 3960 zile, vă rog, așteptați pentru pachetul cu răbdare.Dacă vrei numărul de urmărire, vă rugăm să acorde China Înregistra Aer Posta cost.Outlook express, rapid de transport maritim EMS, DHL, FEDEX va petrece 515 zile lucratoare pentru tine pentru a obține elementele, vă mulțumesc.Dacă compania de transport maritim nu nava iterms pentru țara dumneavoastră .Contactatine prin email sau Ali Trade Manager...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Cald Sfat : atunci Când vă cumpărați acest prodvă rugăm să lăsațimi un mesaj si spunene care numărul pe care doriți să cumpere,Dacă nu lăsați un mesaj,te contactez, nu raspunde la mine,voi trimite default DM067 cu prima imagine de culoare ...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști...

Please wait...