0
clear
  • Neewer fără Fir Control de la Distanță IR de Eliberare a Declanșatorului ML-L3 Pentru Nikon D5300, D3200, D5100, D7000, D600, D610, P7000, P7100
  • -20%
  • -20%
Neewer fără Fir Control de la Distanță IR de Eliberare a Declanșatorului ML-L3 Pentru Nikon D5300, D3200, D5100, D7000, D600, D610, P7000, P7100

Neewer fără Fir Control de la Distanță IR de Eliberare a Declanșatorului ML-L3 Pentru Nikon D5300, D3200, D5100, D7000, D600, D610, P7000, P7100

RON 27.72

Suma
Într-o formă accesibilă la încărcare


OBSERVAȚIE : Ne-am schimbat în Străinătate depozit, clienții noștri din UE pot comanda produsul de la UE depozit(Inclusiv Franța, Italia, Spania și Germania), toate pachetele vor fi expediate în termen de 1-3 zile lucrătoare dacă nu este nici o problema, dar de urmărire va fi amânată din cauza jet lag, vă rugăm să știu că.
Transport gratuit Neewer fără Fir Control de la Distanță IR de Eliberare a Declanșatorului ML-L3 Pentru Nikon D5300, D3200, D5100, D7000, D600, D610, P7000, P7100, Pentru Nikon J1, V1, Nikon 1 AW1 D40, D40 X, D50, D60, D70, D70 S, D80, D90, D3000, D5000, F55, F65, F75, N65, N75, Pentru Coolpix 8400, 8800 Pronea S, Nuvis S & Lite Touch Zoom Camere
NEEWER este o marcă înregistrată. NUMAI vânzător Autorizat de NEEWER poate vinde sub NEEWER anunturi.
Ideal pentru subiecte care sunt dificil de abordat sau pentru minimizarea vibratiilor Oferte imediate de eliberare a declanșatorului și două secunde întârziere modul 16 piciorul gama Ideal pentru subiecte care sunt dificil de abordat sau pentru minimizarea vibratiilor Slim wireless (IR) de la distanță vă permite să declanșați obturatorul de la distanță pentru a preveni mișcarea aparatului foto atunci când se utilizează mai lent viteze de obturator Slim wireless (IR) de la distanță vă permite să declanșați obturatorul de la distanță pentru a preveni mișcarea aparatului foto atunci când se utilizează mai lent viteze de obturator Oferte imediate de eliberare a declanșatorului și două secunde întârziere modul * Gama este de aproximativ 16 de metri în fața camer
Caietul de sarcini :
NOU! Wireless (IR) la Distanță de Eliberare a Declanșatorului ML-L3 pentru Nikon D40, D40 X, D50, D60, D70, D70 S, D80, D90, D3000, D5000, F55, F65, F75, N65, N75, pentru Coolpix 8400, 8800, Pronea S, pentru Nuvis S & Lite Touch Zoom Camere ML-L3 Remote Control acționează ca un fir de eliberare a declanșatorului capabil de a instantaneu declanșarea obturatorului fără a perturba aparat de fotografiat, până la o distanță de aproximativ 16 metri. Este recomandat pentru fotografierea unor subiecte de care sunt dificil de abordat, sau pentru a reduce vibrațiile pentru close-up-uri și timp de expunere. Powered by CR-2025 3v baterie . Nu lăsați camera shake ruina o lovitură perfectă. Aceasta telecomanda wireless ajută preveni mișcarea aparatului foto, astfel încât fotografiile dvs. sunt clare și clare, nu neclare.
1 x Noua Telecomanda ML-L3

Proprietățile

Pachet:
Da
Tip:
Wireless
Nume De Brand:
NEEWER
Numărul De Model:
10000119
Compatibil Marca:
NIKON

Și cumpărătorii aleg

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Mini Folding Fotografie Stutio LED Softbox Portabil Desktop Moi cutie cu Comutator Cablu USB 4 culoare de Fundal AccesoriiLeduri de pliere light box studio perfect pentru produse mici muguri, puteți lua de înaltă calitate și fotografii profesionale cu digital SLR aparat de fotografiat, telefon inteligent sau tabletă oriunde.Caracteristici : 1.20 buc LED lumini builtin, oferind lumină uniformă, Alimentat printrun cablu USB...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Caietul de sarcini : Material : Bumbac muselinăCulori : verdeElement Dimensiune : 3*4mElement Greutate : 1.6 kgNotă : Fundal standuri nu sunt incluse.Caracteristici : Făcut de Topgrad de Bumbac Nonpoluant TextileFără sudură și Țesut Suprafață, Durabil și Mașină de spălatCele Mai Populare și Indispensabil pentru Fotografia de StudioIdeal pentru Orice Portret, Costum și Obiect Mare FotografiePachet : 1× Fundal

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

1 Aceasta este o trebuie să aibă pentru tine, dacă vă place de înregistrare video de înaltă calitate Se face clipuri video de fotografiere mult mai ușor, deoarece au o mult mai bună aderență cu două mânere.2...

5 reflectoare întruna : aur, argint, alb, negru, transparent.5 diferite suprafețe reflectorizante.Pentru a îmbogăți, de a reflecta, difuze, absorbi și de a atenua lumina.Cadru din oțel durabil și flexibil, ultra usoare pentru pliere ușoară.Piatră și Transport 5 in 1 pliabil reflector oval studio foto 90 x 120 cm (35 "x 47 ')5 în 1...

Te rog spunemi imagine număr doriți, în caz contrar, I se va trimite poza O1543NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Introducere : cu Excepția pentru replicarea toate funcțiile unui aparat de fotografiat este butonul de eliberare a declanșatorului, încă mai are funcția de AutoTimer, Temporizator Interval, LungExpunere Temporizator și Expunerea Conta...

10 Buc Noi Selfie Stick Telecomanda Bluetooth Shutter Monopied Timer Auto Pentru Iphone Pentru Samsung Android Mobil De Înaltă CalitateÎnainte de a începe construcția la utilizări1.Asociereao...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Acesta este un studiu de noua umbrela 40 / 103 cm Cu strat translucid, lumina poate fi cu ușurință reflectate în prodde studio flash Translucid umbrela ajută la reducerea umbrelor și produce lowcontrast moale și lumină pe o suprafață relativ mare...

Caracteristici1 Fotografie cutie de lumină este proiectat pentru mici obiecte de pasionații de fotografie, meșteșugari, artiști, vanzatori etsy și alte comercianții cu amănuntul online, profesioniști și prodde clientii de publicitate.2...

Cald Sfat : atunci Când vă cumpărați acest prodvă rugăm să lăsațimi un mesaj si spunene care numărul pe care doriți să cumpere,Dacă nu lăsați un mesaj,te contactez, nu raspunde la mine,voi trimite default DM081 cu prima imagine de culoare ...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

PR0006724Caietul de sarcini : 100% brand nou de înaltă calitateMaterial : Vinil, PânzăDimensiune : Aprox.90×150 cm (3ft x 5ft)Scop principal : publicitate, fotografie de studio, real vărsat, costum de fotografiere și așa mai departe.Modele bogate, realiste, pentru fotografie profesionala sau private de fotografie.Pliante, greutate de lumină, a ocupat spațiu mic, convenabil pentru depozitare si transport.Culoare textura naturala, puternic sentiment de artă, pentru liber de modelare, cum ar fi fotografie de nunta, produse de îmbrăcăminte și alte.Pachetul Incl: 1 x Fotografie de FundalNotă : Vă rugăm să permiteți eroare minoră din cauza manuală de măsurare.Culorile pot fi un pic de diferenta pentru alt monitor de afișare.EMS, DHL, FEDEX, UPSuri sunt disponibile cu discount.Comanda dumneavoastra va fi expediat, prin intermediul Vânzător Metoda de Transport maritim Fără Număr de Urmărire și veți primibunuri în 3960 zile, vă rog, așteptați pentru pachetul cu răbdare.Dacă vrei numărul de urmărire, vă rugăm să acorde China Înregistra Aer Posta cost.Outlook express, rapid de transport maritim EMS, DHL, FEDEX va petrece 515 zile lucratoare pentru tine pentru a obține elementele, vă mulțumesc.Dacă compania de transport maritim nu nava iterms pentru țara dumneavoastră .Contactatine prin email sau Ali Trade Manager...

Albastru Metal Moale Butonul de Eliberare a Declanșatorului (marime : S)IntroducereMajoritatea clasică camerele au un disconfort butonul de eliberare a declanșatorului pentru că zona este foarte mic...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Allenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc...

100% De Brand Nou Aceste șase culori de blana sunt noua sosire Foarte moale pentru newbornphotography, cos cadou, cos de umplere Model : Solid ;Grupe De Vârstă : Copii ;Sezon : Primavara,Toamna Material : Faux Fur100% De Brand Nou.Aceste șase culori de blana sunt noua sosire.Foarte moale pentru newbornphotography, cos cadou, cos de umplere .Model : Solid ;Grupe De Vârstă : Copii ;Sezon : Primavara,ToamnaMaterial : Faux BlanaCulori : Bej Cu MaroDimensiune : 50 x 60cmGreutate : 128 gConținutul pachetului : 1 x Patura BebelusiNotă : Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale...

Profilul produsului : Material : vinilMaterial Greutate : 120 GSM.tip : digital printingCaracteristici : Subțiri, ușoare și portabile,unwashble, Lumina absorbant , Nonreflectorizante , de buzunar,fără sudură, scris la calculator pentru realismPentru : nunta, adullt, copii, petrecere de vacanță, comerciale, de muncă, anunț de afișare etc.Un fel de memento : Pliat transport gratuit.dar acesta poate fi rulat vas cu tub de hârtie,deci, nu riduri,dacă puteți plăti suplimentar costul de transport maritim...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

start Isv Module Wrap11560end Isv Module Wrap11560Allenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc...

Please wait...