0
clear
  • Personalizate Vopsit muselină fundaluri de fotografie Veche master muselină fundaluri foto pentru studio foto 7X10ft 10x10ft 10x12ft 10x15ft
  • -20%
  • -20%
Personalizate Vopsit muselină fundaluri de fotografie Veche master muselină fundaluri foto pentru studio foto 7X10ft 10x10ft 10x12ft 10x15ft

Personalizate Vopsit muselină fundaluri de fotografie Veche master muselină fundaluri foto pentru studio foto 7X10ft 10x10ft 10x12ft 10x15ft

RON 159.96
RON 118.00

Suma
Într-o formă accesibilă la încărcare


Privire de ansamblu
Manual element de Materiale de : muselină, material de bumbac, vopsite Vom folosi cea mai buna calitate de bumbac Poli muselină disponibile pentru noi. Musulmanilor poate fi ușor pliate și adus cu tine în diverse locații. Au minute de riduri in mod natural, orice proeminent ori linii sau riduri poate fi ușor aburit. Nu de Fier dvs. de muselină de călcat, aceasta poate ruina dvs. de muselină și fier. Toate musulmanilor au un 3" de Buzunar cusute pe de o parte, acest lucru este prevăzut astfel încât să puteți închide cu ușurință fundaluri de hrănire transversală prin ea. Acesta poate fi mai ușor să-ți agăți de muselină, folosind cleme (Vândut separat) .
Toate musulmanilor sunt vopsite pentru a fi spânzurat la aproximativ 10' (3 metri) . Majoritatea musulmanilor sunt spală în mașină, în apă rece, pe un ciclu delicat. Este mai ușor uneori, pur și simplu curățați Muselină folosind o cârpă umedă. De obicei culori mai inchise tind să se estompeze ușor.
Ar trebui să aveți întrebări suplimentare nu ezitați să contactați echipa noastră de Vânzări.
În stoc articol vă rugăm să notați numărul pe care doriți în timp ce plata pentru că,Altfel, ne va livra DM-071 pentru tine. DM-089
DM-056
DM-081
Dm-069
dm-064
DM-063
DM-059
DM-067
CALIBRAREA MONITORULUI ȘI PRODUS DE CULOARE PRECIZIE
Avem culoare corectat imagini de produs pentru a le face cât mai exacte posibil pentru produsele true color. Cu toate acestea, toate monitoarele sunt calibrate diferit, astfel încât vă recomandăm referindu-se la noastre tipărite catalog pentru a vedea cele mai apropiate culori oferite.
Vă rugăm să rețineți că imaginile prezentate pe site-ul nostru prin intermediul reclamelor și în catalogul nostru sunt pur și simplu ghiduri pentru artiștii noștri pentru a merge prin. Culorile pot varia în funcție de artist variație. Nu garantăm culori reprezentate pentru a fi complet corecte atunci când pictura din cauza mai multor factori, cum ar fi interpretarea și artist variație. Vă recomandăm întotdeauna referindu-se la noastre tipărite catalog pentru a vedea cele mai apropiate culori oferite. Dacă anumite culori sunt necesare pentru un anumit context poate trimite o imagine să-mi e-Mail și să-l vopsea personalizate.
Imagini de produs poate afișa elemente(elemente de recuzită, accesorii, etc.) care nu sunt incluse în elementul de publicitate pentru vânzare.Pentru întrebări cu privire la elemente specifice vă rugăm să ne contactați.
ce este timpul de producție
Muselină fundaluri sunt făcute la comandă.Dacă etichetate în acțiuni la fondul ar trebui să fie vopsite pentru tine .Vă rugăm să consultați de producție ori de mai jos pentru acele decoruri.Dacă fundalul este nevoie mai devreme de câteva săptămâni, vă recomandăm să apelați la serviciul clienți pentru o listă de valori alegerile gata pentru a navei.
Mana-vopsit/ Vopsit muselină fundaluri
-producția este de aproximativ 1 săptămână.
În stoc fundaluri
-în general, navele următoarea zi lucrătoare.
yon poate oferi o imagine pentru a fi comandat .

Proprietățile

Dimensiune (mm):
200x300cm, 300x300cm, 300x360cm, 300x600cm
Stil:
Bătrânul Maestru
Pachet:
Da
Material:
Muselină
Tip:
Pictate Manual
Nume De Brand:
comophoto
is_customized:
Yes
Dimensiune (mm):
3000

Și cumpărătorii aleg

Profilul produsului : Material : vinilMaterial Greutate : 120 GSM.tip : digital printingCaracteristici : Subțiri, ușoare și portabile,unwashble, Lumina absorbant , Nonreflectorizante , de buzunar,fără sudură, scris la calculator pentru realismPentru : nunta, adullt, copii, petrecere de vacanță, comerciale, de muncă, anunț de afișare etc.Un fel de memento : Pliat transport gratuit.dar acesta poate fi rulat vas cu tub de hârtie,deci, nu riduri,dacă puteți plăti suplimentar costul de transport maritim...

Despre brandul nostru KATE Suntem un profesionist de fotografie fundal producător Produsele noastre sunt vizate în principal la nounascuti,copii, nunti,sarbatori,zile de naștere și toate momentele memorabile din viata ta...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

OBSERVAȚIE : Neam schimbat în Străinătate depozit, clienții noștri din UE pot comanda produsul de la UE depozit(Inclusiv Franța, Italia, Spania și Germania), toate pachetele vor fi expediate în termen de 13 zile lucrătoare dacă nu este nici o problema, dar de urmărire va fi amânată din cauza jet lag, vă rugăm să știu că.Transport gratuit Neewer fără Fir Control de la Distanță IR de Eliberare a Declanșatorului MLL3 Pentru Nikon D5300, D3200, D5100, D7000, D600, D610, P7000, P7100, Pentru Nikon J1, V1, Nikon 1 AW1 D40, D40 X, D50, D60, D70, D70 S, D80, D90, D3000, D5000, F55, F65, F75, N65, N75, Pentru Coolpix 8400, 8800 Pronea S, Nuvis S & Lite Touch Zoom CamereNEEWER este o marcă înregistrată...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Cald Sfat : atunci Când vă cumpărați acest prodvă rugăm să lăsațimi un mesaj si spunene care numărul pe care doriți să cumpere,Dacă nu lăsați un mesaj,te contactez, nu raspunde la mine,voi trimite default DM056 cu prima imagine de culoare ...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Nota : fotografia rack nu este inclNOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Mini Folding Fotografie Stutio LED Softbox Portabil Desktop Moi cutie cu Comutator Cablu USB 4 culoare de Fundal AccesoriiLeduri de pliere light box studio perfect pentru produse mici muguri, puteți lua de înaltă calitate și fotografii profesionale cu digital SLR aparat de fotografiat, telefon inteligent sau tabletă oriunde.Caracteristici : 1.20 buc LED lumini builtin, oferind lumină uniformă, Alimentat printrun cablu USB...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

1 Aceasta este o trebuie să aibă pentru tine, dacă vă place de înregistrare video de înaltă calitate Se face clipuri video de fotografiere mult mai ușor, deoarece au o mult mai bună aderență cu două mânere.2...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArt Tesatura este cel mai vandabil material, acest material este lumina, nonrezistent la apa, ușoară diafane, altele decât nonreflectorizante, pe care estepotrivit pentru utilizarea în interior...

Funcția : Fir obturator eliberare de la distanță Întârziere pentru a trage (ÎNTÂRZIERE)Temporizat de fotografiere Stabilirea timpului de expunere(TIMP ) Stabilirea intervalului de timp (INTVL) Stabilirea continuu de fotografiere numărul(N) BEC funcțieUnic de fotografiereFotografierea în rafalăAutomată focalizare continuăCostum Pentru : Compatibil Cu Modele de camere : E2 Cablu : OLYMPE410 E420 E510 E520,E620 OLYMPSP510 UZ,SP550 UZ,SP560 UZ ,SP570 UZ(fără bulb) E620 EP1 EP2 EPL2 XZ1 EPL3 EPM1 EP3 OMD EM5 P1 Cablu : Toate Lg P1 series, Panasonic Lumix DMC , FZ20 K, FZ25, FZ30, FZ50,FZ150 LC1, L10, L1, G1, G2,G3,G5, G10, GH1,GH2, GF1 (GF2不适合)C3 Cablu : Pentru Canon EOS 10 D, 20 D, 30 D, 40 D, 50 D, 5 D, 5 D Mark II, 5 D Mark III, 5 DS,5 DS R,6 D, 7 D, 7 D Mark II, 1 D, 1 Ds,1 D Mark II, 1 Ds Mark II,1 D Mark II N, 1 D Mark III,1 Ds Mark III,1 D Mark IV,1 D X și 1 D C C1 Cablu : Pentru Canon : Powershot G10,G11,G15,G12, G16, G1 X,G1 XII, SX50 HS, SX60 HS 1300 D,1200 D,1100 D,1000 D,760 D,750 D,700 D,650 D,600 D,550 D,500 D,450 D,400 D,350 D,300 D,100 D,60 D,60 D,70 D,80 D Pentru Pentax K5,K5 IIs, K7,K30, K50, K10 D,K20 D,K100 D,k200d au, Pentru Samsung : GX1 L,GX1 S,GX10,GX20,NX100,NX11,NX10,NX5 Pentru Contax : 645,N1,NX,N Digital Hassleblad : seria H N1 Cablu : Pentru Nikon : D800series,D810series,D700,D200,D300series,D2series,D1series,D4,N90s,F5,F6,F100,F90,F90 X,D3s Pentru Fujifilm : S5 Pro,S3 Pro Pentru Kodak : DCS14n N3 Cablu : Pentru Nikon : DSLR D7200, D7100, D7000, D5500, D5300, D5200, D5100, D5000, D3300, D3200, D3100,D750, D610, D600, D90, Df...

Fără fir Frecventa de Operare : 2.4 GHz Distanta de Operare : pana la 100meters 16 Canale Selectabile Include : Wireless Hot Shoe Flash Receptor + PC Sync Cablu + Adaptor de Sincronizare NOTĂ : aparat de FOTOGRAFIAT ȘI FLASH NU sunt INCLUSE Descriere ProdNeewer Wireless Hot Shoe Flash ReceptorCaracteristici : Acest receptor este conceput pentru studio fotografic și pelocul de muncă pentru a declanșa diverse lumini flash...

NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine FOARTE IMPORTANT : lățimea și înălțimea de perete sunt la fel...

Please wait...