0
clear
  • Cool Jazz ANSI Costar Stabilizatori Aluminiu Anodizat de Poziționare Placa de Placa de Suport Pentru GH60 60% Keyboard DIY Transport Gratuit
  • -20%
  • -20%
Cool Jazz ANSI Costar Stabilizatori Aluminiu Anodizat de Poziționare Placa de Placa de Suport Pentru GH60 60% Keyboard DIY Transport Gratuit

Cool Jazz ANSI Costar Stabilizatori Aluminiu Anodizat de Poziționare Placa de Placa de Suport Pentru GH60 60% Keyboard DIY Transport Gratuit

RON 72.00
RON 64.00

Suma
Într-o formă accesibilă la încărcare


O Problemă de plată Pentru clienții noi din statele UNITE ale americii și Germania.Dacă sunteți în 1 timp pentru a comanda de pe Aliexpress.Pls oferi informații de identitate sau doar încercați metoda de plată, cu excepția credit card.Sau plata ta va fi respinse și returnate la bancă în auto care a pierdut prea mult timp. Detalii Acesta este link-ul doar pentru tastatura Placa,nici o tastatură incluse. Aceasta noua placa este compatibila cu Costar stabilizatori,astfel încât acesta să susțină un singur aspect ANSI fel de Poker. Această placă de suport a schimba arcurile și axa fără a dezlipit switch-uri de PCB. Pentru a 2-asamblare,vedeta stabilizatori sunt plate, sârmă în loc ridicat de sârmă ca și cele obișnuite.Pls notă.Dacă nu-ți place,doar pentru primul kit fără stabilizatori. Compatibilitate Aceasta placa suporta numai ANSI aspect standard, ca la poker.Noi producem, de vreme ce placa universal nu este atât de convenabil pentru fanii care au nevoie doar ANSI layout și urmărească mai bine clic sens și instalarea ușoară.Pentru placa Universal,niște găuri nu sunt atât de stabil și de 2 sau 3 taste sunt ușor de a fi inegale, atunci când se agită placa.Se acceptă numai structura de mai jos :
Vom accepta : Visa , Master Card , Escrow . Atunci când face plata prin Escrow , banii
este depozitat în siguranță în contul dvs. .Bani este eliberat numai la noi după ce a confirma livrarea .
Plata trebuie să fie făcută în termen de 3 zile de la comanda . Dacă nu puteți verifica afară imediat după licitație
aproape , vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou . Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile.
1. Nava în întreaga Lume, livrare Gratuită prin Hong Kong post. de obicei, nevoie de aproximativ 10-39 zile lucrătoare.Primit produsul în funcție de diferite
țări au un număr diferit de zile. Sperăm că cumpărătorii de sprijin și înțelegere.
2. Am expediat în întreaga lume, cu excepția APO/FPO adresa. Toate elementele vor fi aranjate de transport în termen de Două zi lucrătoare după ce plata a fost procesată.
3. Nava de forfetară Standard de Servicii de Transport maritim, în circumstanțe normale, .În cele mai multe cazuri, de transport maritim internațional durează în jur de 10-39
zile lucratoare (aproximativ 1 luna). Vom încerca noastre cele mai bune pentru a vă oferi cele mai fiabile, la prețuri accesibile mod de serviciu de transport maritim. Dar, uneori,
livrare internationala este extrem depinde de obiceiurile locale și post-servicii. Dacă nu primi produsul la timp, vă rugăm să ne contactați
imediat pentru asistență suplimentară. Ne va fi responsabil pentru orice daune sau pierderi suportate în procesul de transport.
1. Dacă sunteți nemulțumit cu produsul sau serviciul, atunci vă rugăm să ne contactați prin trimiterea unui mesaj înainte de a părăsi orice feedback-ul. Ne-am angajat
pentru a rezolva toate problemele într-un amical și în mod satisfăcător.
2. Noi întotdeauna mesaje de răspuns în termen de 1-2 zile lucrătoare. Dacă nu obține un răspuns de la noi, atunci vă rugăm să verificați mesajul. și amabilitate
retrimitere.
3. Original și retur taxa de transport nu vor fi rambursate sau restituite în toate circumstanțele. Trebuie să fiți de acord și recunosc acest termen dacă
oferta pentru acest produs. Prin urmare, vă rugăm să nu se plâng de a avea pentru a navei înapoi pe cheltuiala ta.
1. Dacă aveți orice întrebare, vă Rugăm să ne contactați printr-un mesaj.
2. Ne pasă noștri fideli cumpărători, dacă aveți întrebări, personalul nostru de Servicii pentru Clienti va fi foarte bucuros să vă ajute.

Proprietățile

culoare:
Aur, Argint, Roșu, Aur roz, Albastru deschis, Albastru Inchis, Negru, gri Titan, Portocaliu, Violet
Axa Corpului:
Numai placa, se Adauga plin Costar
Numărul De Model:
GH60
Stil:
Standard,Mini
Tip:
Cu fir
Cerere:
Desktop
Suport Pentru Încheietura Mâinii:
No
Pachet:
Da
Limba:
Engleză
Tastatură Standard:
Mini Tastatura
Tip De Interfață:
USB
Operațiunea Stil:
Mecanice
Tastatură Full Size:
No
Nume De Brand:
Cool Jazz
Tastatură Mecanică:
No
Stil:
Tastatură Mecanică

Și cumpărătorii aleg

Bine ati venit la magazin! Vom face tot posibilul pentru a vă servi! Dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să nu ezitați să ne contactațiVom răspunde cât mai curând posibil!Privire de ansambluPrieteni ruși notă : vă rugăm să completați în destinatarului, numele complet în secvența primul nume și prenume )Material : Cauciuc Dimensiune : 250 X290 X2 MM 300x600 X2 MM, 300x700 X2 MM, 300x800 X3 MM 400x800x2 MM 400x900x2 MM Grosime : 2 mmBlocarea se referă la protecția marginea mousepadDe blocare a culorii de la marginea și vom se va potrivi culoarea mouseai comandatNe va fi bazat pe culoarea din imaginePentru a alege culoarea de overlock 1) acceptam alipay, western union, TT.Toate cardurile de credit sunt acceptate prin plată securizat procesor ESCROW2) plata trebuie să fie făcută în termen de 3 zile de la comanda3) dacă nu puteți checkout imediat după licitația este finalizată, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou plățile trebuie să fie făcute în termen de 3 zile.Afacere cu scopul imediat după confirmarea plății.Livrăm doar confirmarea comenzii adresa adresa Dvs...

Ergonomic Mouse Pad Sovawin G80 Silicon Gel Nonalunecare Eficientizarea Încheietura Restul Suport Mat Calculator Mousepad pentru Birou PC GamingDespre Prod: 1.Promitem toate fotografiile display pe magazinul nostru sunt luate de către echipa noastră , este adevărat și 2% ajustare luminozitate .2.Înainte de a trimite , tot produsul va fi testat , atunci când elementul de ambalare , noi va utiliza Spuma burete pentru a proteja produsul , ne vom asigura că veți primi produsul perfect .Feedbackul : 1...

1 Dacă nu există nici o problemă cu plata, vă rugăm să nu fi ezitat să ne contactați prin Messager Vom răspunde și da seama de un mod cât mai curând posibil.2 Te rog termina procesul de plată imediat după ce plasați o comandă...

Teck Net Clasic MouseUl Fără Fir M002 : Bucurațivă de toate fiabilitate și precizie de un mouseul cu fir și libertatea și confortul de un wireless cu uimitoare Teck Net Clasic M002.Design Confortabil : În mod natural curbat prindere cu textură mânere din cauciuc ține mâna fericit chiar și după ore lungi.Tru Wave Precizie : Teck Net Tru Wave precizie înseamnă că vă veți bucura mai lină de urmărire pe doar despre cele mai de suprafață.Co Link Pentru Ancorat De Asociere : Teck Net Co Link Tehnologie va asocia automat mouseul cu nano receivere, dacă mouseulNano conexiunea este pierdut pentru orice motiv.Wireless Gaming Tehnologie : Veți obține fiabilitatea de un cordon cu fir confort și libertatetransmisia de date rapid și practic fără întârzieri sau scăderi de până la 15 m distanță.18 LuniLunga A Bateriei : Un Smart modul de repași un comutator On / Off acționeze pentru a economisi energie, în timp ce un indicator luminos afișează pentru a vă informa atunci când mouseul este activ.De viață a bateriei poate varia în funcție de utilizator / PC condiție.Indicator Pentru Nivelul Bateriei : Un indicator luminos vă permite să știți atunci când bateria este descărcată.UltraDurabile A Construi : Teck Net Clasic este construit pentru a face față chinuitoare condiții datorită primar Teck Net MSwitchuri evaluat la 5 milioane de clickdurata de viata.PlugandForget Nano Receptor : Mic receptor poate sta in laptop sau de călătorie în interiorul mouseulÎnainte / înapoi butoane : Mișcă rapid între documente sau navigarea pe siteurile Web preferate este o briza cu mare, ușor de a ajunge Înapoi / Înainte butoane.Caietul de sarcini : Teck Net 18 Luni De Garanție : Pe Tot Parcursul Vieții Clicuri : 5 Milioane De EuroTip baterie : 1 AA (NU sunt incluse)Suport : Windows 10, 8,7,Vista,XPCutia Include : 1 X M002 MouseUl1 X Receptor Nano(Amplasat în interiorul bateriei camera)1 X ManualAcumulatorul NU este inclusNu utilizați bateria reîncărcabilăScoateți bateria atunci când nu este utilizat pentru o perioadă lungă de timp.

CHYI cu Fir Mouseul Ergonomic 1600 DPI Cablu USB 2.0 3 Butoane Ucigaș Balena Orca, Delfin Free Willy Șoareci 3 culori Pentru PC, Laptop CadouPachetul Incl: Pentru MouseUl De Gaming1 x Sârmă de Delfin MouseulCaietul De Sarcini : Pentru MouseUl De GamingDimensiuni : 97*88*26 mmCablu Lehgth : 110cmTip : Ucigaș Balena Orca, Delfin Free Willy SoareciAlimentare Tip : USBputere de CalculatorMunca De Tip : OpticCuloare : Alb , Roz , Albastru DeschisBrut Greutate : 95gNet Greutate : 60gMaterial : ABSGarantie : 1 anCaracteristici : Pentru MouseUl De GamingDesign Ergonomic, tehnologia de urmărire optice, care lucrează pe mai multe suprafețe diferite și utilizarea ideala pentru casa, birou sau un joc.100% de brand nou și de înaltă calitate.Firul mouseul, touch confortabilConfortabil de utilizat, atât dreapta și stângaCu două butoane și o rotiță de derulareSistem de Sprijin : Windows 2000 , Windows XP , Windows 7 , Windows Vista , Windows 98 , Windows 8 , Geam de 10 și așa mai departe .Element de imagini : Pentru Mouseul de GamingMetoda de transport maritim : În mod normal, sau mai puțin va fi trimis prin China Post Obișnuit Pachet Mic Plneînregistrate mail pot fi urmărite în China, nu informații de destinație...

2017 Noul Mini Air Mouse Giroscop Senzor 2.4 G Wireless KeyboardVă rugăm să rețineți : această tastatură are două versiuni : versiunea în limba engleză sau limba rusă ,puteți alege ceea ce ai nevoie...

Bine ati venit la Maieuige Magazin! Vom încerca noastre cele mai bune pentru tine! Dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să ne contactați.Vom răspunde cât mai curând posibil!Prieteni ruși, vă rugăm să rețineți : Pentru că relația dintre țara ta e politica vamală; umple complet adresa corectă și destinatar informații vă Rugăm să luați; în caz Contrar, nu puteți primi bunuri; multumesc!1.Mouse Pad Brand : Mairuige 1.Mouse Pad Dimensiune : personalizate Grosime : 23mm 2.Mouse pad Versiune : Viteza de versiunea 3.MouseUl Mat Material : Cauciuc 4.Caracteristică : pot fi spălate Antialunecare,Nu se Estompeze,Perfect margine..Nota 1...

Sovawin Tastatura Încheietura Restul Pad Gamer pc mânerul din Ergonomice Confortabile din Piele de Joc Wrist Pad Saltea Mare Pad CalculatorCaracteristici : materialul De suprafață este din piele,de umplere intern de memorie burete, moale si confortabil, cu o bună flexibilitate, design ergonomic, ușurința în utilizarea pe termen lung a calculatorului braț de presiune, partea de jos din cauciuc natural, aproape de pe desktop, nonalunecare.Aplicabile oameni : utilizarea pe termen lung a computerului personal de birou, muncitori cu gulere albe, cafenele Internet, entuziaști de joc, bărbați și femei General, de toate vârstele.Despre Prod: 1.Promitem toate fotografiile display pe magazinul nostru sunt luate de către echipa noastră , este adevărat și 2% ajustare luminozitate .2.Înainte de a trimite , tot produsul va fi testat , atunci când elementul de ambalare , noi va utiliza Spuma burete pentru a proteja produsul , ne vom asigura că veți primi produsul perfect .Feedbackul : 1...

2.4 GHz Wireless Zbor Air Mouseul Joc de Tastatură Iluminare din spate Reîncărcabilă Universală Smart Mini Tastatura pentru Calculator Android TV Box PCulNotificare : 1 Baterie : Ține bateria cu destulă putere...

Bine ati venit la Maieuige Magazin! Vom încerca noastre cele mai bune pentru tine! Dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să ne contactați.Vom răspunde cât mai curând posibil!Prieteni ruși, vă rugăm să rețineți : Pentru că relația dintre țara ta e politica vamală; umple complet adresa corectă și destinatar informații vă Rugăm să luați; în caz Contrar, nu puteți primi bunuri; multumesc!1.Mouse Pad Brand : Mairuige 1.Mouse Pad Dimensiune : personalizate Grosime : 23mm 2.Mouse pad Versiune : Viteza de versiunea 3.MouseUl Mat Material : Cauciuc 4.Caracteristică : pot fi spălate Antialunecare,Nu se Estompeze,Perfect margine..Nota 1...

[Reale] Rii mini i8+ 2.4 G Wireless engleză, rusă, ebraică Tastatura Iluminare din spateEvidențiațiNote : tastatura NU este compatibil cu toate modelele samrt TVNu tastatură bluetooth. Cea Rii i8+ Air Mouse simt foarte bine atunci Când utilizați ...

Detalii prod: Nou Sosire OEM switchuri MX Taste Iluminare PBT 8 cheie Dublă TranslucidIluminare din spate cu iluminare din spate Tastă pentru Tastatură Mecanică Acest link este doar taste,tastatura incluse.Este compatibil cu Corsair STRAFE K65 K70 Logitech G710+ Cooler Master etc tastatură Mecanică de gaming.Vom accepta : Visa , Master Card , Escrow...

.tprod{backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxwidth : 1200px;margin : 0 auto;display : flex;padding : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCMediu"}.tprodinversă {flexdirecție : randreverse}.tprodimagine {position : relative;flex : 4;textalign : right}.tprodinvers .imagine {textalign : left}.tprodimaginea img {width : 400px;height : auto}.tprodinfo {flex : 5;boxdimensionare : borderbox;display : flex;flexdirecție : coloană;justificaconținut : center}.tprodinfo .titlu {fontsize : 28px;lineheight : 40px;margin : 0 10% 0 20%;color : #333}.tprodinfo .conținutul {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;margin : 20px 10% 0 20%}@media (maxwidth : 750px) {.tprod{padding : 0;flexdirecție : coloana !important}.tprodimagine {textalign : center !important}.tprodimaginea img {width : 95.73%}.tprodinfo .titlu {textalign : center;margin : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 vw;lineheight : 5.3 vw}.tprodinfo .conținutul {textalign : center;fontsize : 3.2 vw;lineheight : 4.3 vw;margin : 2.7 vw 10% 4vw}}.tprod{backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxwidth : 1200px;margin : 0 auto;display : flex;padding : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCMediu"}.tprodinversă {flexdirecție : randreverse}.tprodimagine {position : relative;flex : 4;textalign : right}.tprodinvers .imagine {textalign : left}.tprodimaginea img {width : 400px;height : auto}.tprodinfo {flex : 5;boxdimensionare : borderbox;display : flex;flexdirecție : coloană;justificaconținut : center}.tprodinfo .titlu {fontsize : 28px;lineheight : 40px;margin : 0 10% 0 20%;color : #333}.tprodinfo .conținutul {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;margin : 20px 10% 0 20%}@media (maxwidth : 750px) {.tprod{padding : 0;flexdirecție : coloana !important}.tprodimagine {textalign : center !important}.tprodimaginea img {width : 95.73%}.tprodinfo .titlu {textalign : center;margin : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 vw;lineheight : 5.3 vw}.tprodinfo .conținutul {textalign : center;fontsize : 3.2 vw;lineheight : 4.3 vw;margin : 2.7 vw 10% 4vw}}22 buton Programabil cu fir mouse de gamingDe RedragonVitrinaSERVICIIFierbinte de vânzare de produse de la vanzatori de topToate comenzile expediate de la Ali Express depozite în termen de 24 de oreServiciu dedicat cliențilorAMBALARE ȘI DE TRANSPORT MARITIM DE GARANTAREBucurațivă de pace a mintii cu Ali Express doortodoor de ambalare și de transport maritim de protecție

1 buc Reale mouse usb cablu mouseul sârmă pentru Logitech G9 G9 X împletitură de sârmă de Sarpe linia trimite un set de picioare mouseul ca un cadouLungimea cablului este de 2 m, diametrul este de aproximativ 3mmGrosimea cadou picioare mouseul este de 1mm.cadou :

CHYI cu Fir Mouseul Ergonomic Vertical 800100012001600 DPI 5 Chei USB Gaming mouse Cu Mouse Pad Kit Încheietura Restul Mat Pentru Laptop PCPachetul incl: 1 x Cablu Mâna Dreaptă Verticală Mouseul1 x Mouse Padul( Dacă este Comandat )Caietul de sarcini : 100% de brand nou și de înaltă calitate.Design Ergonomic, tehnologia de urmărire optice, care lucrează pe mai multe suprafețe diferite și utilizarea ideala pentru casa, birou sau un joc.De joasă tensiune funcție alarmantPlug and play mode, nu este nevoie de driverPrevenirea mână mouseulSistem de sprijin : Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98, Mac OS, Windows me, Windows 8, Windows 10 și așa mai departeDe Înaltă Calitate, Confort Încheietura Mâinii Proteja Mouse Pad Optic Vertical MouseUlCaracteristică : Butonul : Stanga / Dreapta , Cu Role Buton .MouseDimensiune : aprox...

Teck Net 2016 nou de 2.4 G Nano Verticale Ergonomic Mouse Optic 3 DPI Reglabil Niveluri 2000 / 1500 / 1000d Pi 6 Butoane pentru calculator pc Descriere ProdusTeck Net Verticale MouseUl Fără Fir M012 : La Teck Net Wireless Verticale M012 vă oferă un alt fel de confort...

dacă doriți să aveți tine de design,puteți trimitemi poza pentru pad personalizat dacă doriți pentru alegerea descrie pad,puteți lăsa numărul de model, în scopul de mesaj, cum ar fi : Dimensiunea 90x30cm pad ↑(XXX)Vom face mai mult de brand noi modele de mouse paduri în conformitate cu tendință de moda...

Please wait...